Eskişehir Robotik Kodlama ve Tasarım Etkinlikleri Eğitmen Eğitimleri

Eskişehir Valiliği koordinasyonunda 26 Mart Perşembe Günü Eskişehir Teknik Üniversitesi Kapalı Spor Salonunda Yapılacak Olan Robotik Kodlama ve Tasarım Etkinlikleri İçin Yapılacak Eğitmen Eğitimi Başvuru Formudur.

Başvuru Yapan ve Eğitime Katılan Görevliler Mahalli Eğitimleri Tamamladıktan Sonra Robotik Kodlama ve Tasarım Üzerine MEB Hizmet İçi Eğitim Sertifikası ve STEAM EDUCATİON ASSOCİATİON Eğitim Sertifikası Alacaklardır.

Eğitimler Eskişehir Merkez İlçelerinde(Odunpazarı-Tepebaşı) Belirlenecek Yerlerde Yapılacaktır ve Eğitim Yerleri İlgili Katılımcılara Duyurulacaktır. 4 Eğitim Programı Yapılacaktır. Her Eğitime Maksimum 25 Kişi Alınacaktır. Daha Önce Hizmet İçi Temel Robotik Kodlama Eğitimi ya da Diğer Kurum/Kuruluşlarca Yapılan Eğitim Programlarına Dahil Olan Katılımcılar da Başvuru Yapabileceklerdir.

Eğitimlerde İnsansı Robotlar (ROBOTİS-Bioloid Premium) Üzerinden Çalışmalar Yürütülecektir. Ters Kinematik Yazılımı ile İnsansı Robot Hareketleri Programlama Eğitimi ve C++ Tabanlı Kodlama Eğitimi de Verilecektir. Eğitim Programları Hafta İçi Düzenlenecektir. Katılımcılar Eğitim Süresince Görevli-İzinli Sayılacaklardır.

Katılımcıların Eğitimlere Devamlılığı Zorunludur.

Eğitmen Eğitimi İçin Başvuru Formu‘na buradan ulaşabilirsiniz.

Katılımcıların Başvuruları İncelendikten Sonra Uygun Başvurular Gruplandırılacaktır.

Katılımcıların Dahil Edildiği Eğitim Grubu, Eğitimin Yeri ve Zamanı Formda Paylaştıkları İletişim Kanalları Üzerinden Kendilerine ve Resmi Kanallardan Kendi Kurumlarına Tebliğ Edilecektir.

Sadece Eskişehir ve İlçelerinden Olan Eğitmen Eğitimi Başvuruları Değerlendirilecektir.